LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

İETT Duraklarına Güneş Enerji Sistemli Led Aydınlatma

İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü ile İstanbul Enerji A.Ş. işbirliği ile İstanbul genelinde bulunan otobüs duraklarına Güneş Enerji Sistemli LED aydınlatma sistemleri kurulmaya başlanmıştır. Bu aydınlatma sistemlerinde yüksek enerji tasarrufu sağlayan LED armatürler kullanılmıştır. Toplu ulaşımın ilk basamağı olan otobüs duraklarında yapılan aydınlatma çalışması ile duraklardaki güvenlik sorununa çözüm bulunarak vatandaşlarımıza daha huzurlu bir ortam sağlanmaktadır.

 

İstanbul genelindeki 3.000 otobüs durağı LED aydınlatma ile daha modern bir görünüme kavuşurken; içlerinde konumu uygun olan 1.000 durakta enerjisini yenilenebilir kaynaklardan sağlayan Güneş Enerjili Sistemler kullanılacaktır.

 

Sistemler, aydınlatma kontrolü ile gün doğumu ve batımında otomatik devreye girerek; aynı zamanda enerji verimliliğine de katkıda bulunmaktadır.

 

Güneş Enerjili LED Aydınlatma Sistemleri gün ışığından yararlanamadığı günlerde ise üç gün ek bir güce ihtiyaç duymadan İstanbullulara hizmet etmeye devam edecektir.

www.enerji.istanbul

Kasım 2017