LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Anıtpark’taki led aydınlatma taşları yenileniyor

Gölcük’ün en çok tercih edilen ve Gölcük’ün en büyük parkı olan Anıtpark’ta bulunan led aydınlatma taşlarının yenileme çalışması başladı. 1 hafta sürecek olan çalışma sonunda 120 adet led aydınlatma taş yenilenmiş olacak.

 

Çalışmalar 1 hafta sürecek ve 120 led aydınlatma taşı yenilenecek

 

Gölcük Belediyesi Elektrik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışma ile geçtiğimiz haftalar da Anıtpark bulunan büyük led aydınlatma taşlarından sonra sıra küçük led aydınlatma taşlarına geldi. Ekipler Anıtpark’ta Atatürk Anıtı’nın olduğu kısımda bulunan ve arızalandığı için yanmayan 120 led aydınlatma taşını yenileri ile değiştirme çalışmasına başladı. Çalışmalar 1 hafta sürecek ve çalışmaların sonunda 120 led aydınlatma taşı yenilenmiş olacak.

 

Vatandaşlar çalışmalardan memnun

Anıtpark’ta yapılan çalışmaları gören Gölcüklü Vatandaşlar çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Vatandaşlar, ”Anıtpark bizim göz bebeğimiz ve buraya yapılan çalışmalar bizi oldukça mutlu ediyor. Geçtiğimiz ay Anıtpark’ta bulunan aydınlatmaların büyük olanları yenilendi ve yeni aydınlatmalar eskilerine oranla daha daha güzel aydınlatıyor ve daha estetik duruyor. Şimdi yeni takılan aydınlatmalarda eminiz ki daha estetik duracaktır” dediler.

http://golcukhaber.com.tr

16.10.2017