LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Yeni ürün LED yüksek tavan armatürü Albeo™

GE’nin Albeo™ LED Armatürleri, LED teknolojisinin avantajlarını yüksek ve alçak tavan uygulamalarına taşıyor. Perakende satış yerleri, depolar ve dağıtım merkezlerinde kullanılmak üzere tasarlanan bu açan ürünler, mevcut HID ve TT5 / T8 yüksek ışıklı flüoresan lambalar ihtiva eden armatürler ile doğrudan değiştirilebilir, olağanüstü ışık kalitesini uzun servis ömrüyle birleştiriyor ve aynı zamanda yüksek tavanlı uygulamalarda üstün esneklik sunuyor.

 

Yüksek verimlilik

GE Albeo ™ LED Armatürlerin merkezinde gelişmiş LED teknolojisi, enerji maliyetlerinde önemli tasarruf sağlamak için son derece yüksek bir etkinlik sunar. Bu LED armatürlerin verimliliği, daha çok lümenin daha az armatürden sağlanabileceği anlamına gelir; bu da HID veya T5 / T8 floresan armatürleri ile değiştirirken büyük tasarruf sağlar.

 

Optik esneklik

GE Albeo ™ LED Armatürler, 20 metreye kadar yüksekliklerde etkili aydınlatma çözümleri sunmak için geniş bir yelpazede ihtiyaçları karşılayacak şekilde adapte edilebilecek sağlam ve modüler çözümler sunarken, bir dizi seçeneği beraberinde barındırır. Hassas lens sistemi, açık alanlar veya koridorlar için optimize edilmiş aydınlatma sağlar ve kontrol seçenekleri ilave enerji tasarrufu potansiyelini destekler.

 

Düşük başlangıç ve kullanım maliyeti

Bu olağanüstü yüksek ömürlü armatür grubu, ömrü son derece yüksek bir ürün yelpazesine sahiptir; yüksek tavan uygulamalarında anahtar faktör olan bakım maliyetlerini düşürür. Bu durumda GE Albeo, LED teknolojisinin kendi enerji verimliliği ile birleşince önemli bir maliyet avantajı sunan bir armatürdür.

www.ledportali.com

28.03.2017