LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

LED endüstriyel aydınlatma; BOSAL projesi

Endüstriyel aydınlatmada daha verimli bir aydınlatma tasarımı kullanarak üstün aydınlatma performansı sunan GE Lighting, BOSAL projesine verimlilik ve mükemmel ışık dağılımı ile de katkıda bulundu.

 

BOSAL orijinal ekipman pazarı ve satış sonrası için, otomotiv ve endüstriyel ekipman üreticisi bir global firmadır. Şirket 1923 yılında kurulduğundan beri, dünya çapındaki müşterilerine uzun ve etkileyici parça geliştirme, otomotiv ürünleri üretimi ve tedariği konusunda çalışıyor. Artan talep ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için dünyanın çeşitli yerlerinde üretim ve araştırma merkezleri kurulmuş. Üretim ve araştırma ortaklıkları yapmış ve büyük endüstri oyuncularıyla bir dizi ile başarılı ortak girişimler kurmuştur. BOSAL Grup 29 üretim tesisleri ve 18 dağıtım merkezlerinde 4.900 den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

 

BOSAL Hungary Kft., 2003 yılında kurulan, şu anda Orta Doğu Avrupa’nın en büyük çekme çubuğu sistemleri üreticisi. Aynı zamanda OEM / OES müşterilerine satış sonrası için çekme çubukları geliştiriyor. AR-GE alanının dışında firmanın, 7546 metrekare mamul depo, 699 metrekare ofis ve 442 metrekare atölye alanı mevcuttur.

 

BOSAL projeden sorumlu olan SZA-Co-Kft. 1994 yılından beri bir Macaristan’da GE Lighting iş ortağı ve ana bayilerinden biridir. Depo projesinde müşterinin talepleri doğrultusunda, yapay aydınlatma GE LED armatürler ile dizayn edilmiştir. Müşteri talebi ekli ölçeklendirme göre düzenlenmiş ve armatürler uygulamaya konmuş 200 lüks ortalama aydınlık düzeyi sağlanmıştır. Enerji kullanımını istenen aydınlatmayı sağlamak ve optimize etmek için, DALI kontrol özellikli LED armatürler kullanılmıştır. 190W LED Aydınlatma armatürleri nominal gücü ihtiyacı 160 W ve 170 W güçlerinde kullanılmıştır.

 

En büyük avantaj, Armatür sayısında mevcut a göre azalma ve düşük bakım maliyetleri, uzun ömür ve elektrik tüketim maliyetinin azalmasıdır. DALI armatürlerin sensörlü aydınlık kontrolü sayesinde enerji kullanım maliyetlerinde artı avantaj sağlanmıştır.

www.ledportali.com

06.02.2017