LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

İspanyol Restoranı akıllı aydınlatma ile hizmetini yükseltiyor

Madrid merkezli Prestijli Tatel Restorant seçkin İspanyol müşterilerine farkındalık yaratan atmosfer sunuyor. Bireysel kontrollü connectDIM akıllı aydınlatma kontrol sistemi ile planlanan aydınlatma sahneleri kusursuz bir atmosfer yaratıyor.

 

Merkezi yemek odası, beşe bölümlenmiş mekan ve barı ile özel toplantılar ve iş görüşmeleri için özel ortamlar sağlamaktadır.

 

Bakmak ve görünür olmak,

Öğlen yemeğinde, keyifli bir kahve molasında, akşam yemeği veya rahat bir atmosferde gece kokteylinizi yudumluyor olabilirsiniz. Dört aydınlatma sahnesi tüm odalarda günün belirli zamanları için mükemmel atmosferler yaratır. Benzer ayrı bölümlerde aydınlatma yoğunlukları ayrı ayrı kontrol edilebiliyor. Operasyon müdürü Gabriele Zinetti, müşterilerinin durumuna bağlı olarak aydınlatma sevilerinin ayarlanmasını talep etmiş, örneğin doğum günü kutlayan gençler ve iş konuşan girişimciler için farklı ışık seviyesi ihtiyacı gibi. Zinetti, aydınlatma kontrol sisteminin yarattığı ambiansların müşteri refahı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğuna inanmaktadır.

 

Aydınlatma kontrol sistemlerinde son nesil,

connecDIM müşteri bireysel ihtiyaçlarına uygun ayarlanabilen aydınlatma seçenekleri sunuyor. Bu akıllı telefondaki bir uygulamadan veya PC üzerinden kolayca yapılabiliyor. Aydınlatma yoğunluğu veya ışık rengi (ayarlanabilen beyaz) hem dinamik hem de rahat hissettiren bir şekilde ayarlanabiliyor. connecDIM standart donanım ve internet teknolojileri üzerine kuruludur. Pahalı uzman donanım veya yazılım yatırımına gerek yoktur. connecDIM sistem merkezi olarak seçili internet ağı geçidinden TCP/IP üzerinden bağlanarak DALI cihazları ve transfer parametrelerini ayarlar.

 

Tatel restoranda TRIDONIC en connecDIM arabirimi LED Sürücüleri bir dizi halinde bağımsız üç DALI hattı ile kontrol edilmesini sağlar. Aydınlatma planlayıcısı ve iç mimar tarafından tanımlanan talepleri, bir Tridonic uzmanı tüm restoran için dört aydınlatma sahnesi şeklinde programlanmış. Operasyon yöneticisi tarafından tanımlandığı gibi çeşitli bölümlerde bireysel ayarlamalar bir tablet ile kablosuz yapılabiliyor.

 

Bu akıllı aydınlatma kontrol sistemi Tridonic ürünler kullanarak Diseñolamp tarafından hayata geçirildi. Lazer Iluminación aydınlatma tasarımından sorumluluğunu üslendi. İç tasarım Ilmiodesign tarafından gerçekleştirildi.

www.ledportali.com

31.01.2017