LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Cree’den otopark aydınlatma armatürü; IG™ serisi

Cree, Inc., endüstri lideri IG Serisi LED otopark aydınlatma armatürlerini, daha estetik ve performans ile daha iyi ışık deneyimleri için daha sıcak bir renk sıcaklığı ve standart 0-10V DIM özelliğini kapsayacak şekilde genişletiyor. Sonuç, sıcak, davetkar ışık için müşteri tercihlerini karşılayan daha fazla seçenekler sunuyor. Cree WaveMax™ Teknolojisine sahip olan IG Serisi, olağanüstü enerji verimliliği ve yatırım maliyetini hızla geri dönmesini sağlarken düşük kamaşmalı rahatlık ve daha fazla güvenlik ve görünürlük için gölgeleri yok ediyor.

 

Cree Başkan Yardımcısı ve Ticari Aydınlatma Yöneticisi David Elien şu açıklamada bulunuyor:

 

“Otopark işletmecileri güvenli ve sosyal açıdan çekici aydınlatma sağlanırken, işletme maliyetlerini düşürmek adına bir baskı altındadır. Bu durumlarda standart özelliklerle, yüksek performanslı IG™ LED otopark aydınlatma armatürleri mevcut LED ve metal halide çözümlerinden daha iyi performans gösteriyor. Aynı zamanda daha düşük bir toplam satın lama maliyeti sunarken harika bir ilk izlenim bırakıyor.”

 

Cree IG Serisi otopark aydınlatma armatürleri, üzerinde bir sensör içermiyor ancak enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş kontrol sistemleri ile kolay entegrasyon sağlayan, standart 0-10V DIM özellikleri ile otopark aydınlatma gereksinimlerini karşılamak için gelişmiş performans ve esneklik sunuyor. Otopark sahiplerinin artan işlevsellik ihtiyaçları için, gün ışığını kullanma, uzaktan izleme ve doluluk algılama yetenekleri ile kablosuz veya kablolu kontrol sistemlerinin sorunsuz bir şekilde entegre etmesine ve daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti için enerji kullanımını daha da azaltmasına olanak tanıyor.

 

3000 K, 4000 K ve 5700 K renk sıcaklıklarında bulunan yüksek verimli IG™ otopark aydınlatma armatürleri, eski metal halide aydınlatmalarına kıyasla yüzde 80’den fazla enerji tasarrufu ve iki yıldan kısa sürede geri ödeme imkanı sunuyor. Programlanabilir hareket kontrolleri, bu tasarrufları daha da artırıyor ve yüksek veya düşük doluluk uygulamaları için ayarları özelleştirmenin basit bir yolunu sağlıyor.

 

Endüstriyel aydınlatma lideri Cree’nin IG Serisi, 10 yıllık garanti süresi ABD ve Kanada’daki Cree aydınlatma satış kanallarıyla desteklenmektedir.

www.ledportali.com

24.01.2017