LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Philips Calculite LED: Değişimi yaşayın, farkı görün

Downlight’lar mekanları geliştirmek ve görsel çekicilik yaratmak için kullanılan çok yönlü bir araçtır. Ortam için ışık kaynağı olarak, gömme Downlight’lar, rahat bir şekilde alan boyunca, dinlendirici bir aydınlatma yaratır. Aynı zamanda, downligh’lar, zengin boyutlar ve görsel ilgi yaratmak için mimari veya tasarım unsurlarını cesurca veya ustaca vurgulayabilir. Downlight’larınız aydınlatma tasarımınıza ne kadar alakalı olursa olsun, aydınlatma tasarımınızın etkisini en üst düzeye çıkarmak için pazar lider Philips Lightolier Calculite LED üçüncü nesil aydınlatmalara güvenin.

 

Philips Aydınlatma Ürün Pazarlama Müdürü April Ruedaflores şunları söylüyor:

 

“Aydınlatma, insanların bir iç mekan içinde deneyimleme ve etkileşimde bulunma yolunda temel bir unsurdur. Aydınlatma ötesinde, doğru ışık bir tecrübenin olumlu, üretken ya da hoşlanıp etkilenmediğini doğrudan etkileyebilir, Yeni üçüncü nesil aydınlatmamız, tasarımcılara, mimarlara ve kullanıcılara, kalite ve performanstan ödün vermek zorunda kalmadan bir mimari alanda yaratıcı olma esnekliğini sunuyor.”

 

Üçüncü nesil Calculite LED downlighting olağanüstü görsel rahatlık ve optik kontrol, olağanüstü mekanik hassasiyet, kurulum verimliliği ve gelecekteki provizyon özellikleri sunar.

 

Philips Calculite LED, sınıfındaki en iyi kalite, mühendislik ve performans ile bilinen, kurulumu basitleştirmek ve uzun ömürlülüğü, iç mekan aydınlatma etkisini önemli ölçüde artırmak için esneklik ve uyumluluk vurgulayan üç bölümlü bir sistemle tasarlanmıştır. Bu düşünceli yaklaşım, Philips Lightolier markasının zengin mirasını simgeliyor ve gelecekteki ürün geliştirme için stratejik bir plan olarak hizmet ediyor.

 

Kurulum zamanından kazanmak için, üç parçalı sistem aydınlatma armatürünün geri kalanından bağımsız bir çerçeve içerir ve 90 saniyeden daha kısa bir sürede kurulabilen evrensel bir çerçeve kurulumu sağlar. Sağlam sürücü ve ışık kaynağı birlikte eşleştirilir ve alet kullanmadan çerçeveye kolayca takılır. Işıklar, istediğiniz zaman yenilenebilir veya çerçevenin değiştirilmesine gerek kalmadan yeni alan gereksinimlerini karşılamak üzere değiştirilebilir. Monte edilmiş yay, reflektörü armatür sisteminin geri kalanına sabitler.

 

Modüler tasarım hem yuvarlak hem de kare şekiller, geniş lümenli paketler ve farklı kaplama seçenekleri ile belirleyicilerin ihtiyaç duydukları alanın istenen estetiğine göre ışık tasarımını özelleştirip kişiselleştirebilmelerini sağlayan karartma ve bağlantı seçenekleri ile sunulmaktadır.

www.ledportali.com

04.01.2017