LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Yeni aşkımız LED ile aydınlanmak

Sevgili CFL, yeni yıl için bir yazı yazmayı planlarken kendimi sana bazı gerçekleri açıklamak ihtiyacı içinde buldum, ne söyleyeceğimi tam bilemiyorum. Yıllar geçiyor, zaman değişiyor. Başlangıçta titreyerek ışık vermeye başlıyordun, ama yine de sen bizi karanlıkta bırakmadın, üstelik bir nesil önceki lambalara göre daha da tasarrufluydun.

 

Işığını açtın bizi aydınlattın, gerekmedikçe tekrar kapattık. İlk başlarda eğlenceliydi, yeni gelmiştin biz seni sevdik. Sen ve bizler için aydınlatma ile tasarrufu birleştirdin, geriye dönüp baktığımızda konforlu zamanlar da geçirdik.

 

Şunu biliyorsun, zamanla birşeyler değişiyor ve bu günün geleceğini hiç tahmin etmemiştik ama biz yeni birini bulmuştuk. Dünyamıza yepyeni bir ışıkla bakmamıza yardımcı olan biri. Bunu duymak istemiyorsun ama sana bunu anlatmaya ihtiyacımız var, bizim yeni bir sevgilimiz var.

 

LED’i çok seviyoruz ve ona aşığız!

Onu tanıdığımızda sanki dünyamızı daha parlak daha renkli gördüğümüzü hissettik. LED öylesine entelektüel, güvenilir ve bağlı ki, bunun herkesin de hoşuna gittiğini biliyorum.

 

Onunla birlikte geçirdiğimiz zamanlar daha önceki deneyimlere benzemiyor. Yeni aşkımız bizim ihtiyaçlarımızı anlıyor, gece ve gündüz bize doğru aydınlatma modunu sağlıyor. Dahası paranın değerini gerçekten anlıyor, tasarruf etmemizi sağlıyor ve enerjiyi çok verimli kullanıyor. Çevreci yaklaşımı onu çok çekici hale getiriyor. Artık optimum imkanlarla ona ulaşılması çok daha kolay…

 

Bunu açıklamanın kolay olmadığını biliyoruz ama gerçek bu ve dürüst olmalıyız. Sevgili CFL, senin ilk gördüğümüzde odayı aydınlatma şeklini, tatlı spiral formunu hep hatırlayacağız. Seninle daha parlak bir gelecek göremiyoruz. İlişkimizin bittiğini itiraf etmek gerçekten acı, ancak LED ile aydınlatmalarımız daha parlak, daha çekici, daha renkli, daha konforlu. Sevgiyle kal,

www.ledportali.com

02.01.2016