LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Konuşan Akıllı LED lamba; Alexa

GE hayatımızı kolaylaştırmak ve daha fazlasını yapmaya yardımcı olmak için tasarlanmış bağlantılı aydınlatma ürünleri ile yaşam deneyimlerimizi açığa çıkarmak için çalışıyor. Bu ilk yolculukta modern masa lambasını, Amazon Alexa Ses Servisi (AVS) ile birleştirdi. Böylelikle LED lambadan sesli komutlarla,  akşam yemeği siparişi verebilir, önceden fırını ısıtabilir, son haber başlıklarını dinleyebilirsiniz.

 

Ses kontrollü LED masa lambası içerisine mikrofonlar, hoparlör ve Alexa Ses Sevisi  gömülerek ürün geliştirilmiştir.  Yeni ürün, bağımsız Echo ünite, hub veya akıllı telefona ihtiyaç duymuyor. Ürün kullanıcıları “C by GE” lamba ile birleştirilmiş Alexa sayesinde akıllı cihaz ve teknolojik işlevsellik konusunda deneyimlerini ortaya koymaktadır.

 

Bağlantılı ev ürünleri yöneticisi Jeff Patton şu açıklamada bulunuyor:

“Bu entegrasyon, aydınlatmayı ses entegrasyonuna bağlamaktan çok daha fazlası. Gerçekten de tüketiciler için bir tecrübeyi basitleştirmek ve yaygınlaştırmak, gerçekten basit bir form faktörü aracılığıyla evin her yerinde akıllı özellikler eklemelerine izin vermekle ilgili. Tüketiciler bir cep telefonuna, özel bir anahtara veya bir hub’a ihtiyaç duymuyor.”

 

Bağlantılı ev pazarının önümüzdeki birkaç yıl içinde üç kat artması öngörülüyor ve tüketiciler bu sürecin bir parçası olarak sorunsuz bir deneyim bekliyorlar.

 

CbyGE Hakkında:

GE’nin C by GE markası, ev sahiplerinin daha fazlasını yapmalarını ve daha iyi olmasını sağlayan bağlantılı ürünlerden oluşan bir paket aracılığıyla nihai yaşam deneyimini ortaya çıkarıyor. GE Lighting portföyünün bir parçası olan C by GE, şirketin yenilikçilik, icat ve hayal gücünü iş yerinde inşa etmiştir. Ev konusundaki derin anlayışımız ve nesnelerin bağlantısındaki uzmanlığımız, kişilerin gelişmesine yardımcı olacak basit ve bağlı tasarımlarla sonuçlanır.

www.ledportali.com

16.12.2016