LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Ross Noble Comedy Tour RGB LED ile aydınlanıyor

İngiliz komedyen Ross Noble’un son stand-up turu Brain Dump’ın ilk kez arka planda kullanılan lambalar aydınlatma kontrol sistemine bağandı. Ekip, merkezinde bir LED ışık kaynağı bulunan dev şişirilebilir parlak ampullerden oluşan siteme güç vermek için bir Avolites Titan Mobile konsolunu tercih etti.

 

2012 yılından beri Noble ile birlikte çalışmış olan üretim müdürü Shaun Weager, kızının Play-Doh’unu kullanarak ustalıkla inşa edilmiş 16 fit yüksek rüya benzeri yaratıcı bir tasarım ile geldi. 59 adet şişirilebilir ampulün her birinin iç LED’leri kendi RGB özelliğine sahiptir ve bunlardan Weager, Avolites Titan Mobile’ı kullanıp kontrol ederek renk durumlarını ve arka plan efektlerini güçlendirdi.

 

Avolites için yeni olan Weager’e, markanın en popüler konsollarından biriyle buluşma fırsatı verdi. Çevrimiçi eğitim videolarının zenginliği, Titan sürüm 10’un sezgisel kullanıcı arabirimi ve Avolites ekibinin desteği, kontrol masasının işlevselliğini hızlı bir şekilde ele alabilmesi anlamına geliyordu.

 

Kompakt ancak güçlü Titan Mobile 4.9kg ağırlığındadır, USB ile güç sağlar ve birlikte verilen Avolites markalı dizüstü bilgisayar çantasına kolayca sığar – sınırlı alan ve ağırlık kısıtlamaları ile turne için mükemmel bir üründür. Küçük yapısına rağmen Titan Mobile, atanabilir kontrollerle 10 oynatma, 20 makro düğmesi ve tam bir programlama yüzeyi sunuyor. Titan yazılımı, farklı durumlar için konsollar arasında kesintisiz veri aktarımı yapılmasını sağlayan, ürün yelpazesinin tüm işlevselliğini sunar.

 

Yılın başlangıcından bu yana Avustralya’da yaptığı gösterimlerden sonra, Noble İngiltere turu Eylül 2016’da başladı ve Şubat 2017’ye kadar devam edecek.

www.ledportali.com

30.11.2016