LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Niagara Şelalesi LED aydınlatması

Her akşam alacakaranlık başlarken, Niagara şelalesi gökkuşağı renklerinde aydınlatılmaktadır. Şelalenin aydınlatması 1925 yılından beri Niagara Şelale Aydınlatma Kurulu tarafından finanse ediliyor ve aydınlatılıyor. Bölgeye yolunuz düştüğünde bu eşsiz güzelliği kaçırmayın.

 

Niagara şelalesi, kar amacı gütmeyen hayır kurumlarının amaçlarını desteklemek için önemli tarihleri belirtmek için özel renklerde aydınlatılmaktadır. Özel Renk Aydınlatmalar Niagara Şelalesi Aydınlatma Kurulu’nun kontrolünde sağlanmaktadır. Özel aydınlatma istekleri kurul tarafından önceden planlanarak gerçekleştirilmektedir.

 

Aydınlatma sisteminin alt yapısında IP67 koruma sınıfı özel tasarım LED armatürler kullanılmış. RGB LED’lerin kontrolü DMX 512 kontrol sistemi ile bilgisayar vasıtasıyla kontrol ediliyor. Planlanan şablonlarda renkli aydınlatma gece yarısına kadar devam ediyor.

 

Niagara Park, Niagara Şelalesi Aydınlatma Kurulu ve hayırsever ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından organize ediliyor. Özel aydınlatma uygulaması için internet sitesi üzerinden online form düzenlenerek başvuru yapılabiliyor.

www.ledportali.com

10.11.2016