LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

LED ve Aydınlatma sektörü 12`nci kez buluşuyor

LED ve Aydınlatma Fuarı 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (IFM) 9. ve 10. hollerde gerçekleşecek.

 

LED alanında dünyanın nadir fuar ve etkinliklerinden, yeni nesil Aydınlatma alanında Türkiye ve bölgedeki en büyük fuarı olan LED ve Aydınlatma Fuarı, global sektörü 12. kez buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Elektrik ve Elektronik Yan Sanayi Fuarları ile birlikte düzenlenecek olan LED ve Aydınlatma Fuarı 6-9 Ekim 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (IFM) 9. ve 10. hollerde gerçekleşecek.

 

LED ve Aydınlatma Fuarı’nın içeriğinde yapılan önemli düzenleme ile daha önce ELEX adı altında düzenlediğimiz elektrik fuarın içerdiği sektörlerin önemli bir kısmını, LED ve Aydınlatma Fuarı’nın içeriğine ekleyerek fuarı iç elektrik tesisatını da kapsayacak şekilde düzenlendi. Bu yeniden yapılanma ile sektörün tüm kesimlerini tek fuar başlığı altında bir araya getirme olanağı oluştu.

 

LED ve Aydınlatma Fuarı; 2016 yılından itibaren binaya gelen enerjinin elektrik panolarından başlayarak, aydınlatmanın elde edildiği son noktaya gelinceye kadar olan sürecindeki ürünlerin tamamını kapsayan bir fuar olarak sektöre hizmet verebilecek.

www.sonhaberler.com

05.10.2016