LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

İpragaz Elektrik ve Philips Aydınlatma işbirliği ile tasarruf kampanyası

Sektörünün alanlarındaki en önemli iki kurumsal markası; İpragaz Elektrik ve Philips Aydınlatma iş birliği ile düzenlenen kampanya, sağladığı benzersiz avantajlarla hem abonelere tasarruf sağlama hem de doğayı koruma fırsatı sunuyor.

 

Kampanya kapsamında İpragaz Elektrik abonelerine ilk ay elektrik kullanımları bedava sunulacak, sonraki faturalarda ise aktif enerji bedeli üzerinden yüzde 5 indirim yapılmaya devam edilecek. Ayrıca; ilk fatura bedelleri 500 TL’ye kadar olanlara 10 adet, 500 TL üzerine çıkan abonelere ise 20 adet Philips LED ampul hediye ediliyor.

 

İpragaz Elektrik ve Philips Aydınlatma iş birliği ile düzenlenen “1 Ay Bedava + Philips LED Ampul Promosyon Kampanyası”, İpragaz Elektrik’e geçiş yapan ve 24 ay kullanım taahhüdü veren (aylık ortalama 125 TL - 2.000 TL arasında elektrik tüketimi olan) serbest tüketici hakkına sahip “ticarethane” ve “mesken” abone grubu yeni müşterileri kapsıyor.

 

İlk 30 gün bedava, sonrasına yüzde 5 indirim

31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada; 30 günlük tüketim bedelini kapsayan ilk ay faturası için müşteriye herhangi bir ödeme yansıtılmıyor. İpragaz Elektrik, devam eden 23 ay için ise aktif enerji bedeli üzerinden yüzde 5 indirim uyguluyor.

 

20 adete kadar Philips LED ampul hediye

Kampanya kapsamında ayrıca, ilk fatura tutarı 500 TL’ye kadar olan müşterilere 10 adet, 500 TL üzeri abonelere ise 20 adet Philips CorePro 9 W Led Ampul hediye ediliyor. Üstelik hediye ampuller, ilk faturanın düzenlenmesiyle birlikte, abonelerin adresine teslim ediliyor. Evinizin, ofisinizin aydınlatma ve tasarrufunu kampanyamız ile gerçekleştirin.

 

Her yönden kazandıran kampanya

Böylece İpragaz Elektrik hem ilk aylık elektrik kullanımını bedelsiz sunarak, hem de diğer aylarda aktif enerji bedeli üzerinden yüzde 5 indirim yaparak, abonelerine çok önemli tasarruf fırsatları sunuyor. Diğer yandan ise hediye olarak sunulan Philips’in ileri teknoloji ürünü LED ampulleri, hem doğayı koruyor hem de %90’lara varan enerji tasarrufu sağlıyor.

www.ledportali.com

21.09.2016