LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Lighting Science kırılmaz lambası Durabulb’ı tanıttı

Lighting Science, bir lambadan beklenen aydınlatma seviyesini ve ışık kalitesini yüksek seviyede sunarken, endüstriyel alanlar, ticari uygulamalar ve konutlar için darbelere ve kırılmalara dayanıklı lambayı tanıttı. Duralab, titreşimlere, darbelere, çarpmalara karşı mekanik dayanıklı hafif ve LED ışık kaynağı ile donatılmış lamba tasarımı. Bu devrim niteliğindeki yeni lamba, fabrikalarda, inşaat alanlarında, şantiye binalarında ve ağır hizmetlerin verildiği binalarda kullanım için çok yönlü imkanlar sağlıyor.

 

Lighting Science Aydınlatma bölümü İş geliştirme başkan yardımcısı Pete Rumsey şu açıklamada bulundu: “Durabulb sadece LED aydınlatma pazarındaki sıradan ürünler kategorisinden çıkmakla kalmayıp, ileriye yönelik farklı kullanım alanların için ürün serisini sunmaktadır. Ürün sağlamlığından emin olmak için 8 katlı binadan attık, tenis raketi ile vurduk, ABD potasına ambalajsız olarak gönderide bulunmak gibi eğlenceli testlerden geçirdik.”

 

Durabulb farklı tasarımı yanında enerji verimliliği ve çevre üzerinde olumlu etkileri olan bir ürün. Durabulb klasik akkor lambalara göre %80 daha tasarruflu enerji kullanır.  Geleneksel bileşenleri yanı sıra Durabulb üretiminde, polikarbon sert kabuk, geri dönüşümlü plastik malzeme gibi aynı gruptaki lambalar göre %30 daha az miktarda malzeme kullanılmıştır.

 

Durabulb Amerika’da ticari distribütörler,  toptancılar ve ülkenin en büyük perakendecileri tarafından satışa sunulacaktır.

www.ledportali.com

02.09.2016