LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

PHILIPS AYDINLATMA ANTALYA`DA BAYİLERİYLE BULUŞTU

Philips Aydınlatma, 29-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Antalya Akra Barut Hotel’de düzenlenen bayi toplantısında “Işıl Işıl Essential LED Lamba” lansmanını gerçekleştirdi.

 

Philips Aydınlatma CEO’su Göktuğ Gür’un açılış konuşması ile başlayan toplantıda, aydınlatma sektörüne yönelik bilgiler paylaşıldı.

 

Gür, 125 yıllık köklü geçmişiyle Philips markasının dünya genelinde LED ve bağlantılı aydınlatmada pazar lideri olduğunu, markanın toplam gelirinin yüzde 5’inin AR&GE çalışmalarına aktarılarak bu konuda en yakın rakibinden yüzde 32 daha fazla yatırım yapıldığını belirtti.

 

Göktuğ Gür’ün ardından sözü alan Finans Direktörü Ronald V. Spijker, finans trendleri ve Türkiye’de Philips’in performansı ile ilgili interaktif bir sunum gerçekleştirdi. Philips Aydınlatma Pazarlama Direktörü Özge Süzen’in “Aydınlatmanın Ötesindeki Işık” kavramını anlattığı sunum ile devam eden toplantıda, aydınlatma yolculuğunun ışık yayan lamba ve armatür ürünleri ile sınırlı kalmayacağı belirtildi. Aydınlatmanın müşteriler, çevre ve toplum açısından ortak bir etkileşimde entegre bir şekilde devam edeceğini aktaran Süzen, Philips’in 2020’ye kadar 2 milyardan fazla LED lamba satmak konusunda kararlılığı ve önümüzdeki 10 yılın sonunda karbon nötr şirket olma hedefini gerçekleştirmek için yaptığı çalışmaları vurguladı.

 

Toplantının ikinci yarısında, Philips Aydınlatma Ticaret Direktörü Azim Tuncinar, günümüzde dağıtıcı kanalında yaşanan dönüşümü açıklayan “Değişim Zamanı” konulu ilham verici sunumunu gerçekleştirdi. Üretici firmalar ve bayiler arasındaki 7 temel farkı ortaya koyan Azim Tuncinar: “Türkiye’de LED geçişi çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Philips olarak LED liderliğini bayi kanalımızın kenetlenmesi ile birlikte hep beraber gerçekleştireceğiz” diyerek birliktelik mesajının altını çizdi.

 

Keyif ve ilgi ile izlenen sunumun ardından Philips’in “Tasarruf Ondan Sorulur” sloganı ile Türkiye’deki tüketicilerin ihtiyaçlarına özel olarak ürettiği Essential LED lamba lansmanı gerçekleştirildi. Türkçe kutusu ve uygun maliyeti ile tüm dikkatleri üzerine çeken ve Türkiye pazarında tüketicilerin odak noktası olması beklenen Essential LED lamba, Philips bayileri arasında büyük beğeni topladı.

 

Essential LED lamba lansmanının ardından keyifli bir sohbet havasında geçen soru-cevap bölümünün sonunda, Philips Türkiye ailesi bayileri, düzenlenen tavla turnuvasında çekişmeli ve heyecan dolu dakikalar yaşadılar. Renkli etkinlik Gala Yemeği ile son buldu.

www.turizmgazetesi.com

07.08.2016