LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Enerji tasarruflu retrofit ‘Corn Lamp’

Ventura Lighting, enerji verimliliği yüksek ve enerji tasarruflu Corn Lamp modelini Avrupa pazarı için tanıttı. Bu yüksek performanslı retrofit lamba ile önemli miktarda enerji ve para tasarrufu çözümü sunuyor.

 

6 farklı elektriksel güçte olan corn lambalar, akkor, akkor halojen ve yüksek basınç lambalara natif olarak bire bir değişimlerde kullanılabilecek. 360 C ışık dağılımı yapan lambalar mevcut armatürlerde kullanılabilecek.

 

Geleneksel E37 ve E40 armatür duylarında kullanılan corn lambalar minimum maliyetler ile maksimum fayda ve tasarruf sağlayacak. 20W ile 100W arasında güçlerde üretilen lambalar 2.400 ile 12.000 lümen paketlerinde her boyuttaki ihtiyaçlara cevap verebilecek. Lambalar -20 ile +50 derce ortam ısılarında çalışabiliyor.

 

Yüksek verimlilikli LED ışık kaynaklarının kullanıldığı lambalar, 120 lümen/W enerji verimliliğine sahip. Geleneksel akkor lambalar ile karşılaştırıldığında %72 ye kadar enerji tasarrufu ve enerji üretiminde açığa çıkan sera gazı emisyonlarında azalma sağlayacak.

www.ledportali.com

21.06.2016