LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

İNCESU BELEDİYESİ İLÇEYİ LED IŞIKLARLA AYDINLATIYOR

İncesu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan restorasyonu yapılmış tarihi binaların ve parkların görünümünün daha güzel olması için modern led ışıklarla aydınlatmaları yapılıyor.

 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, "İncesu Belediyesi olarak ilçe merkezi ve ilçemize bağlı mahallelerdeki parkların yenilenmesi, eksiklerinin giderilmesi adına yaptığımız çalışmalar devam ediyor. Her yıl parklarımızdaki çim alanlarının güçlendirilmesi, kuruyan ağaçların yenilenmesi ve tüm parklarımızın otomatik sulama sistemleriyle sulanması çalışmalarından sonra şimdi de parklarımızın aydınlatma sistemini değiştiriyoruz. Bu kapsamda belediyemiz tarafından en çok kullanılan iki parkımızın Şehit Rahmi Yılan ve Vali İhsan Aras Mahallemizde bulunan Hacettepe Parkımızın aydınlatmalarını yeniledik. Bu kapsamda gene ilçemizde bulunan 5 adet eski mahallemizdeki 120`nin üzerindeki tescilli binalarımızdan restorasyonunu tamamladığımız 5 adet binamızın da Led ışıklarla aydınlatma çalışmalarına başladık" dedi.

 

Belediye Başkanı Karayol, 2016 yılı içerisinde 5 parkın daha aydınlatmalarını değiştirerek halkın hizmetine sunacaklarını da sözlerine ekledi. KAYSERİ (İHA)

www.haberturk.com

24.05.2016