LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

BioLite BaseLantern; Akıllı Bağımsız Şebeke

Büyük LED ışığı, paylaşılabilir enerji ve akıllı kontrol deneyimini bir arada dünyanın ilk yassı cep fenerinde yaşayın.

 

BioLite BaseLantern size kendisi minyatür akılı şebeke olarak taşınabilir aydınlatma çözümünü sunuyor. Güç bankası ve Bluetooth bağlantısı ile kontrol edilebilen taşınabilir aydınlatmayı birleştiren dünyanın ilk cep feneridir.

 

Öğle yemeği paketi sandviç’ten daha küçük olan BaseLantern, birden fazla akıllı telefonu ve diğer cihazları bataryasındaki enerjisinden çok güçlü gerçek zamanlı olarak şarj edebiliyor.

 

Taşıması kolay olan BioLite BaseLantern, kamp eşyalarınız arasında çok küçük bir hacime ve ağırlığa sahiptir. Bir fotovoltaik pil ile kolayca şarj olabilen BioLite BaseLantern, gece boyu ışık ve şarj ihtiyacını karşılayabilir niteliktedir.

 

BioLite BaseLantern proje sahipleri ürünlerini farklı konfigürasyonlar ile sunmaktadır. BioLite BaseLantern, Kickstarter fonlama sitesinde 2087 destekçi tarafından 321,085 $ fon toplamıştır.

 

Ledportali’nın notu: Kickstarter ABD’de internet ortamında bir fonlama platformudur. Yaratıcı iş fikirleri ve yenilikçi ürünler bu platformda yatırımcılar tarafından fonlanır.

www.ledportali.com

20.05.2016