LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Venture Lighting VLED flaman ampullerini Avrupa Pazarına tanıttı

Venture lighting Avrupa, Klasik formda yüksek performanslı LED flamanlı model lambalarını, evler, restoranlar, barlar, oteller ve genel kullanım için pazara sundu. Venture lighting yüksek performanslı LED teknolojisini kullanarak klasik lambalarla değişime ALTERNATİF VLED flamanlı lambaları tasarladı.

 

Akkor veya halojen akkor lambalara ALTERNATİF doğrudan değişim için tasarlanan lambaların geniş bir yelpazede çeşitliliği var. Venture’in yeni ve şık VLED ampulleri A+ enerji etiketi olan ve akkor lambalara göre %90 a varan enerji tasarrufu sağlayan ampuller karbon emisyonunu azaltmaya yardımcı oluyor.

 

Yeni VLED ampuller estetik ve çekici yapısı ile aydınlatma çözümlerine büyük katkısı oluyor ve faydalar sağlıyor. Geleneksel akkor lamba formlarına uygun natifleri ve çeşitliliğini ürün portföyünde bulunduruyor.

 

VLED lambalar mekanlarda geniş açı ışık ışık ihtiyacı için 300 dereye varan ışık açılarında çok yönlü ışık dağılımı sağlayan, GLG ampul (Edison Lamba), mum ampul, top ampul, glob ampul formlarında temin edilebiliyor. Diğer geleneksel lambaların aksine Venture LED teknolojisi lambalar aydınlattığı ortama ısı yaymıyorlar.

 

2700 kelvin ışık renk sıcaklığına sahip, 4W ve 6W gücündeki lambalar azaltılmış elektrik ihtiyaçları ile yaptıkları tasarruf değerleri ile 1-2 yıl içinde ilk yatırım maliyetlerini karşılıyorlar. 15.000 saatlik ömürleri bakım ve lamba değiştirme maliyetlerini azaltıyor. VLED lambalar standart DIM üniteleri ile DIM edilebiliyorlar.

www.ledportali.com

21.04.2016