LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

APP kontrolllü akıllı LED lamba, ShadowBox

ShadowBox, ışık rengi ayarlanabilen, şarj edilebilen bataryası ile 8-10 saat çalışabilen, kablo bağımsız taşınabilen çok amaçlı akıllı LED lambadır. Uzun menzilli radyo frekans alıcı / verici aracılığı ile veya özelleştirilmiş kızılötesi uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor.

 

Flaş, çakar, müzik modu vb. daha fazla kullanışlı ışık sahnesi ile donatılmış özellikleri olan aydınlatma aracıdır. Son derece fonksiyonel bir muhafaza içinde taşınabilen ve çeşitli ışık ihtiyaçlarını karşılayan bir yapıda tasarlamıştır.

 

ShadowHub radyo vericisi 30 adet a kadar ShadowBox ışık ünitesini kontrol edebilir. Bunun yanında WiFi üzerinden akıllı telefonunuz veya tabletinizle onu kontrol edebilirsiniz.

 

ShadowBox, 2.4 GHz radyo sinyali ile açık alanda 150 metre mesafeden kontrol menziline sahiptir. ShadowHub USB-AC adaptörü veya AA pil ile çalışabilir, aynı zamanda varolan WiFi ağına bağlanabilir.

 

RGB ve merkezinde bulunan beyaz renk LED ile toplam 1000 lümen ışık verebilen bir LED panel veya 120 derece geniş açı ışık veren bir projektör gibi çalışabilir.

 

Batarya 2 farklı seçenekte olabilir, 4.5 Ah ve 8.0 Ah, batarya çalışma ömrü kullanıma göre farklılıklar gösterebilir. İç mekanda kullanılabildiği gibi yeterli IP koruması ile dış mekanda da kullanılabilir.

www.ledportali.com

22.04.2016