LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

OSRAM dan Floodlight 20 Maxi LED projektör

Osram 20 Maxi LED projektör; HDTV yayınları için titreşimsiz aydınlatma ve spor alanları için çok yavaş ağar çekim gösterimlerini destekleyen aydınlatmalar sunar.

 

Osram 20 Maxi LED projektör serisi ile farklı özellikler ve büyük enstalasyonlar için ürün yelpazesini genişletiyor. Osram 20 Maxi LED serisi 3.000 ile 100.000 lümen seviyelerinde ışık çıkışları için 4 farklı boyutta ve modüler yapıda. Özel optik sistemleri sayesinde yapılan hassas ışık kontrolü ile parlamayı en aza indiriyor, aynı zamanda ışık verimlilik ve kalitesinde en iyi sonuçları veriyor.

 

875 Wat ve 100.000 lümen maxi versiyonu geniş alan aydınlatmaları için ve 14 metre ve daha fazla yükseklikler için tasarlanmıştır. Yedi farklı ışık dağılım seçeneği ile farklı uygulamalar için kullanım imkanı sunar. Örneğin spoe alanları için çok yavaş ağar çekim gösterimleri için titreşimsiz aydınlatma sağlar. Osram 20 Maxi serisinde Modüler tasarım, elektronik kontrol ünitesi, EDS (Elektro Statik Deşarj) korumalı LED modüller, mekanik bağlantı ve montaj aparatı ile basit kurulum ve bakım sağlayan özellikleri ile öne çıkıyor.

www.ledportali.com

19.04.2016