LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

ŞERİT LED İLE DİKKAT ÇEKİN

Hangi işi yaparsanız yapın, dükkanınızın müşteriler tarafından dikkat çekmesini istiyorsanız, dükkanınızı ışıklarla ilgi çekici bir hale getirmelisiniz. Sizinle aynı işin yapan sayısız dükkan olduğunu düşünürsek, müşteri tarafından sizin ayırt ediciliğiniz olmalıdır.

 

Kozmetik ve hediyelik eşya satan dükkanlara dikkat ettiğinizde şerit led ile dükkanlarında müşterilerine görsel efektler sunmaktadırlar. Kampanya yaptıklarında kampanya koşullarını ve fiyatlarını ledler ile dışarıdan müşterilerine duyurmaktadırlar. Reklamın farklı boyutu olan ledler sayesinde direk son kullanıcıya ulaşmanız mümkündür. Eğlence kulüpleri ise kendilerini tanıtmak için led projektör ile gökyüzüne veya yere kendi logolarını yansıtmaktadır. Projektörler sayesinde kilometrelerce öteden, eğlence merkezinin yeri gözükmektedir. Ev elektiriği gibi işletmeler, keşif yaptıktan sonra dükkana uygun led sistemini bir hafta içerisinde yapıp teslim etmektedir.

 

Farklı ışıklandırmalarla bayramlar ve yılbaşında, alışveriş yapanların sayısı arttığında led ampul sayesinde müşteriler akın akın dükkana gelmektedir. Aklınızda bu konuda bir tasarım olmadığında www.evelektrigi.com gibi sitelerden, daha önce yaptırmış dükkanların çalışmalarına göz atarak, kendinize en uygun led sistemlerini dükkanınıza da yaptırabilirsiniz.

www.haberdamga.com

13.04.2016