LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Delta Electronics, Frankfurt’ta Akılı LED Aydınlatma çözümlerini sergiledi

Güç elektroniği ve termal denetim çözümlerinin lideri Delta Electronics, Light + Building 2016 Frankfurt’ta Akıllı kontrol ve izleme sistemleri ile entegre edilmiş ‘Akıllı LED Aydınlatma’ çözümlerini tanıttı. Delta aynı zamanda elektronik sektörünün enerji verimliliği konusundaki lider firmalarından biridir.

 

DeltaGrid® İletişim ve kontrol platformu, şehir ölçekli sokak aydınlatma ağlarının bakımı verimliliğini artırmak için bulut izleme işlevselliği sağlıyor. DeltaGrid® Tayvan’da 5000 adedin üzerinde sokak lambasını kontrol edip denetlemek üzere montaj edilmiş. Ayrıca, yeşil binalar ve fabrikalar akıllı izleme ve kontrol sistemi ile kablosuz Zigbee protokolü zerinden haberleşerek 160 lm/w verimlilikteki endüstriyel yüksek tavan ürünlerini kullanıyorlar.

 

LED Sokak Lambaları için Akıllı Uzaktan İzleme çözümü: Delta Zigbee kablosuz iletişim sistemi, LED Sokak lambaları ve Tünel armatürlerinden yerel bilgileri toplar ve DeltaGrid® iletişim platformu entegrasyonu ile 3G / GPRS üzerinden bulut sunucularına gönderir. Bu sistem gerçek zamanlı durumu izlerken, verimlilik ve bakım için raporlama sağlar.

 

Endüstriyel Yüksek tavan LED armatürleri: Staccato serisi yüksek tavan armatürleri, 160 lm/W verimlilikle 10.000 lümen den 30.000 lümen paketlerine kadar farklı ihtiyaçları karşılar. Akıllı izleme ve kontrol için 1-10V kontrol sistemini kullanılıyor, aynı zamanda Zigbee kablosuz sistemle entegre edilebilir.

 

LED Sürücü çözümleri: Delta’nın programlanabilir sürücü çözümleri ile müşterinin stok maliyetlerini düşürmesi sağlanmıştır. Sabit ışık çıkışlı (CLO) sürücü ailesi ofis LED aydınlatma çözümleri sunmaktadır. Delta’nın CLO sürücüleri 40n derece ortam sıcaklığında 60.000 saat uzun ömür için optimize edilmiştir.

 

Switching-type Driver-on-Board (SWDOB) LED modüller: Modüller üzerine yerleştirilen LED sürücüler sayesinde, modüller AC güç kaynağı ile doğrudan sürülebilirler. DOB modüllere kıyasla titreşimsiz bir aydınlatma sağlamaktadırlar.

www.ledportali.com

18.03.2016