LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Daha iyi bir uyku için …

Uyku problemi yaşıyor ya da daha kaliteli bir uyku uyumak istiyorsanız Mashable‘ın seçtiği bu teknolojik cihazları deneyebilirsiniz.

 

Günbatımı ışığı

Karanlık olmadan uyuyamıyorsanız Saffron tarafından üretilen bu günbatımı efekti yaratan ampüllerden edinmelisiniz. Ampüller 37 dakika içerisinde doğal bir gün batımı gibi kararıyor ve herhangi bir odayı günbatımının merkezi haline getirerek uykuyu çağırıyor. Ay ışığı modu da bulunan ampüllerin rahatlatıcı loş ışık veren seçenekleri de var.

 

Uyanma ışığı

Sadece iyi bir uyku çekmek tek başına yeterli değil. Buna ek olarak mutlu ve dinç uyanmak da işin önemli bir parçası. Philips’in ürettiği bu uyanma ışığı aslında yüksek teknolojili bir alarm saati. Lamba, uyanmak istediğiniz saatten yarım saat önce aydınlanmaya başlıyor. Ardından içerisinde yer alan 5 farklı müzik ya da dahili radyosundan müzikler ile sizi uyandırmaya başlıyor.

 

LED gece lambası

Uykuya dalmadan önce bir ışık gösterisi seyretseniz daha mutlu uyumaz mıydınız? Ohuhu renk değiştiren LED gece lambaları tam da bunu sağlıyor. Rahatlamanıza yardımcı olmak isteyen cihazda nefesiniz ile eşleşen mavi ışık uyku desteği ve yıldız projektörü de bulunuyor.

www.stuff.com.tr

10.03.2016