LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Cree’den ışık etkinliği ve renk kalitesi bir arada

Yeni teknolojiler akkor lamba ışık kalitesini ve düşük maliyeti bir arada sağlıyor.

 

DURHAM. N.C. - Cree Inc. wat başına 134 lümen ışık etkinliği ve akkor lamba ışık ve renk kalitesini tek bir LED pakette sağlıyor. Bu sonuçla gerçek sahada bulunan (kullanılan) en yüksek verimlilik değerinden %25 daha fazla verimlilik demek. Cree en son SC5 Technology™ teknoloji platformu ile birleştiğinde, daha yüksek performans, daha düşük maliyet ve daha iyi ışık kalitesi için bir kilometre taşı olacaktır.

 

Cree Inc. kurucu ve yöneticisi John Edmond konu hakkında şunları söylüyor;

 

”Bugün LED teknolojisi LPW (wat başına lümen) verimliliğinin ötesinde.” ”Cree ayrıca gerçek çalışma koşullarında LPW değerlerini arttırmak için büyük çaba sarf ederken, renk spekturum içeriği ve renk sıcaklığı kalitesine odaklanmıştır. Bu ar-ge çalışmalarının sonucu, güç LED teknolojilerinde yenilikler devam eder ve düşük sistem maliyetleri ile daha iyi aydınlatma deneyimi sağlar”

 

Günümüzde birçok LED sistemlerinde mükemmel ışık kalitesi istendiğinde, düşük ışık etkinliği ve yüksek maliyetler ile sonuçlanır. Cree deki en son yenilikler, düşük maliyetle yüksek kalitede ışık sağlayan uzlaşmacı çözümler sunmaktadır. Örneğin Cree’nin geldiği en son yenilikte, 60W akkor lambaya karşılık gelen  (2700K, +90 CRI ve +90 R9) lambası, normal (3000K ve +80 CRI) lamba maliyetine aynı güç ve ışık seviyesinde temin edilebilir. Son zamanlarda ‘California Title 20’ tarafından LED lambalar için, maliyet ve enerji tasarrufundan ödün vermeden performanslarının önemi vurgulanmaktadır.

www.ledportali.com

26.02.2016