LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

TP-LINK akıllı ev çözümlerini duyurdu

TP-LINK, önümüzdeki hafta düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde akıllı ev ve ofis çözümlerini sergilemeye hazırlanıyor. Şirket bu fuarda kablosuz ağ teknolojilerine yönelik en son teknolojiye sahip ürünlerin yanı sıra akıllı ampuller, akıllı priz ve ışık anahtarlarını da tanıtacak.

 

TP-LINK’in yeni akıllı LED ampulleri LB120 ve LB130, ev ya da ofisin aydınlatmasını uzaktan yönetmeye ve tüketimi kontrol etmeye imkan sağlıyor. Evin her odasında farklı bir aydınlatma tarzı oluşturabilen bu akıllı ampuller aynı zamanda enerji tasarrufu yapmaya da yardımcı oluyor. Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon aracılığıyla uzaktayken de kontrol edilebilen bu ampuller ile eve veya ofise gelmeden ışığı açmak mümkün. Bu ampuller iOS ve Android platformları için geliştirilen KASA isimli uygulamayla uyumlu şekilde çalışıyor.

 

TP-LINK akıllı ampulleri haricinde akıllı priz ve akıllı ışık anahtarı çözümlerini de görücüye çıkaracak. Ses ile kontrol özelliğine sahip bu cihazlar, Amazon Echo ile de uyumlu. Bu sayede ışıkları ses ile açıp kapatmak mümkün. TP-LINK tanıtacağı cihazlardan biri de 4G teknolojisine sahip mobil Wi-Fi cihazı M7650. Cat 11 LTE teknolojisini destekleyen bu cihaz, içine bir SIM kart takılarak kullanılıyor. Küçük boyutu sayesinde cepte, çantada her yere taşınabilen ürün ile 4G bağlantısı 32 cihaza aynı anda paylaştırılabiliyor. Standart LTE bağlantısına göre 6 kat daha hızlı olan Cat 11 LTE teknolojisi, çift kanal (dual band) desteği ile M7650 hızlı ve verimli bir 4G ağı oluşturuyor. TP-LINK’in yeni akıllı ev çözümlerinin ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı Mobil Dünya Kongresi’nde belli olacak.

www.log.com.tr

17.02.2016