LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

MAMAK BELEDİYESİ’NDEN KENT ESTETİĞİNE IŞIL IŞIL KATKI

Mamak Belediyesi, kent estetiği açısından ilçenin güzel bir görüntüye kavuşması için yürüttüğü çalışmalarla ilçeyi ışıl ışıl huzur dolu bambaşka bir görünüme kavuşturdu. Meydanlar, caddeler, kavşaklar ve parklar görselliği ile dikkat çekiyor.

 

Teknolojinin son imkanlarını kullanarak vatandaşlara kaliteli hizmet götürmeyi hedefleyen Mamak Belediyesi, LED aydınlatma ile parkları sadece gündüz yaşayan yerler olmaktan çıkardı. Parklara gündüz aydınlığını taşıyan LED’li elektrik direkleri, bu alanların gece karanlığında da kullanımına kapı açtı. Cadde, sokak ve parklarda gerçekleştirilen aydınlatma çalışmaları ile Mamak’ın göz kamaştırdığını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Mamak’ı ışıl ışıl parıldayan bir ilçe haline getirdik" dedi.

 

İlçede renk geçişli havuz aydınlatmaları, parklardaki dekoratif aydınlatmalar, saat kuleli meydanlardaki aydınlatmalar ve yatırımlardaki cephe aydınlatmaları Mamak’ı göz alıcı bir ilçeye dönüştürürken, vatandaşlardan da tam not alıyor. Çeşitli süs bitkileri ile ilçenin değişik mekanları yeşilin güzelliklerini istenilen düzeyde sergilerken, geceleri de değişik renkli ışıklar ve su havuzları ile büyüleyici bir güzellik ortaya çıkıyor. (İHA)

www.milliyet.com.tr

17.01.2016